ОГОЛОШЕННЯ про початок набору до Молодіжної ради при Нерубайській сільські раді Одеського району Одеської області

Дата: 15.09.2023 19:21

Фото без описуЗ метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю Нерубайської ТГ, для забезпечення вирішення питань, що пов’язані із життям молоді та її участі в усіх сферах життя громади, планується створення Молодіжної ради при Нерубайській сільській раді Одеського району Одеської області.

Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган, який буде незалежний у прийнятті рішень та впливатиме на спілкування молоді та органів місцевого самоврядування, підвищення розвитку молодіжного лідерства, залучення молоді до вирішення питань у сфері культури, спорту, освіти, соціально-економічного життя, попередження розповсюдження негативних явищ у молодіжному середовищі.

Тому ми запрошуємо активних та креативних молодих людей віком 14-35 років (громадян України), які є мешканцями населених пунктів Нерубайської сільської ради долучитися до створення Молодіжної ради.

Щоб стати кандидатом/кандидаткою у члени Молодіжної Ради необхідно подати наступний пакет документів:

1) Заява (зразок додається);

2) Анкета кандидата до складу Молодіжної ради (зразок додається);

3) Згода на обробку персональних даних (зразок додається)

4) Копія паспорту громадянина України;

5)Копія довідки про зареєстроване місце проживання.

Строк подачі документів до 06 жовтня 2023 року включно, на електронну адресу: molodsportng@ukr.net, або за адресою: Одеська область, Одеський район., с. Нерубайське, вул. Площа Партизан, 8 (кабінет відділу молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області).

Деталі за номером (096) 23- 46-052 Олена Вівсюк – Голова ініціативної групи.

УВАГА! Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Нерубайській сільській раді Одеського району Одеської області відбудуться 27 жовтня 2023 року. Місце проведення: Зала засідань  Нерубайської сільської ради.

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ