"Тиждень безпеки" на території Нерубайської сільської ради

Дата: 20.09.2023 12:48

Фото без описуУ рамках реалізації пілотного проекту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" на виконання спільних заходів безпеки в освітньому середовищі та у рамках проведення "Тижня безпеки" на території Нерубайської сільської ради, 19 вересня 2023 року спеціалістом безпеки освітнього середовища Романом Ліщенко та інспектором сектору ювенальної превенції Маргаритою Атаманюк у Холоднобалківському ліцею №3, було проведено урок безпеки. Головною темою цього заходу - "знай та вивчай правила дорожнього руху" та основні правила евакуації та поведінка у під час знаходження в укритті. Діти мали змогу ознайомитися з дорожніми знаками, життєвими ситуаціями які трапляються на дорозі, як не допустити цих ситуацій, як діяти у разі виникнення таких ситуаціях. Також було наголошено про необхідність дотримання правил дорожнього руху та відповідальність за їх порушення, адже безпека починається з себе!!! Також діти мали змогу власноруч увімкнути сирени, посидіти за кермом поліцейського авто, спробувати себе у ролі поліцейського. Заняття відбулися за підтримки керівництва Управління освіти, директора ліцею Ракицька Надія, та спеціаліста з безпеки Романа Ліщенка.