Клас безпеки у Нерубайському ліцеї №2 відкрито!

Дата: 22.09.2023 21:51

22 вересня 2023 року на базі Нерубайського академічного ліцею №2 було відкрито клас безпеки. Захід відбувся у межах реалізації Всеукраїнського проєкту "Клас безпеки", метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.
На заході були присутні Нерубайський сільський голова Мишаглі О.Г., начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій по Біляївській ТГ Одеського району Одеської області районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту Шарбатов Р.В., провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій по Біляївській ТГ Одеського району Одеської області районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту Кононенко Є.І., вихователь безпеки освітнього середовища Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Ліщенко Р.В., адміністрація закладу, педагогічні працівники та батьки.

Створення та функціонування у ліцеї класу безпеки буде сприяти формуванню в учнів здоров'язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту і вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

До роботи у класі безпеки(з можливістю дистанційного доступу до занять) будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, волонтери, фахівці з мінної безпеки тощо.

Для учнів початкових класів представники ДСНС провели бесіду, під час якої розповіли про необхідність відповідального ставлення до власної безпеки у різних сферах життя та засвоєння алгоритму дій у разі надзвичайної ситуації.

Підготовка та робота у даному напрямку стане помічником для вихованців освітнього процесу у разі виникнення надзвичайних ситуацій.