ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ПЕДАГОГИ, ВИХОВАТЕЛІ ТА ПРАЦІВНИКИ ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ! 📚📝💐
Цього тижня ми маємо честь вітати вас з професійними святами! Від щирого серця дякуємо вам за безцінну працю і старання, за добре, щире серце, за вашу завзятість і незламний оптимізм. Ви ті, хто формує наше мислення, надає крила мріям і навчає вірити в себе. Дякуємо вам за кожен урок, кожну усмішку і кожну невтомну годину, присвячену навчанню та вихованню молодого покоління! Дякуємо за те, що в складний для країни час, гідно тримаєте освітній фронт! Ваша праця є неоціненним внеском у формування майбутнього України! Разом до ПЕРЕМОГИ!
Бажаю вам наснаги та успіхів в усіх професійних зусиллях. Нехай кожен ваш учень і кожна учениця стають самобутніми, свідомими та успішними. Зі святами!
Голова Нерубайської сільської ради О.Г.Мишаглі