Вітаю з Всеукраїнським днем бібліотек!📚

Дата: 01.10.2023 21:21

Ця дата нагадує нам про важливість бібліотек як осередків знань, культури та незаперечного скарбу для суспільства. Бібліотеки - це місця, де слова стають живими, де ми можемо подорожувати у часі і просторі, де ми вчимося і розвиваємося.

Дякую всім бібліотекарям за вашу безцінну роботу в збереженні та поширенні знань. Ви відкриваєте нам двері до світу літератури і інформації, і ваша праця має величезне значення! Сьогодні частково оновили фонди нашим бібліотекам новітньою літературою. Запрошуємо вас ознайомитися з новими книгами! Нехай наші бібліотеки будуть місцем, де люди знаходять натхнення, мудрість і радість.

Зі святом!

Голова Нерубайської сільської ради                                                     О.Г.Мишаглі