ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З САМБО

Дата: 03.10.2023 16:16

30 вересня 2023 року спортсмени секції самбо відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради взяли участь в 10 - відкритому Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2011-2012 року народження присвяченому пам'яті заслуженого тренера України Бабаянца Роберта Самвеловича.

🥇Серед дівчат золоту медаль виборола Дернова Алевтина в категорії до 31 кг🎉🎉.

🥈Срібло в запеклій боротьбі здобув Гибалюк Андрій🎉🎉🎉

🥉Бронзовим призером став Гранкін Данило, який боровся з травмою🎉🎉🎉

4 місця посіли: Дерновий Єгор,Демиденко Дмитро, Гапонов Максим💛🩵. Пишаємось самбістами нашої громади! 👏👏👏

На турнірі були представники різних областей України і багато спортсменів Одеської області, серед яких Нерубайська громада виступила на дуже високому рівні. Дякуємо тренеру наших спортсменів Черненькому Юрію Івановичу за високі здобутки вихованців та кропітку щоденну роботу. Бажаємо нових звершень та ПЕРЕМОГИ!

З повагою начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк.