Щодо проведення Вебінару «Залучення громадян до суспільно корисних робіт під час воєнного стану» 27 жовтня 2023 об 11.00

Дата: 25.10.2023 22:08

Запрошуємо до участі у вебінарі «Залучення безробітних громадян до суспільно корисних робіт під час воєнного стану»!

Суспільно корисні роботи є тимчасовим видом трудової діяльності працездатних осіб. В умовах дії воєнного стану в країні така діяльність може бути направлена на виконання робіт, що мають оборонний характер, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та безпосередньо воєнного характеру.

Дата: 27жовтня

Час: 11:00

Спікери заходу:

Віталій БАРСЬКИЙ - заступник начальника відділу з питань праці;

Ірина ВАЛАХ - начальник управління реалізації політики зайнятості Миколаївського обласного центру зайнятості.

На нашому вебінарі ви дізнаєтесь:

Що таке суспільно корисні роботи, основні поняття та визначення;

Особливості укладання строкового трудового договору передбаченого для законного виконання суспільно корисних робіт;

Правові та організаційні засади залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт.

Наш захід стане корисним для усіх осіб працездатного віку не зайнятих трудовою діяльністю, які прагнуть до підробітку.

Посилання: https://www.facebook.com/events/573241948272805/?ref=newsfeed