26 жовтня 2023 року проведено експрес-тренінг на тему "Самооцінювання від "А" до "Я"

Дата: 27.10.2023 19:07

26 жовтня спеціалісти Управління Державної служби якості освіти в Одеській області Юлія Журавльова, заступник начальника відділу інституційного аудиту, Валентина  Самофалова, заступник начальника відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю та Олена Лабунська, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту провели з директорами закладів освіти та їх заступниками експрес-тренінг на тему "Самооцінювання від "А" до "Я".

Адміністрації закладів освіти трьох самих найкращих територіальних громад Одеського району Одеської області об'єдналися в одну велику родину та мали змогу поспілкуватись, поділиться досвідом роботи.

Слова вдячності висловлюємо Вам Юліє Журавльова, Олено Лабунська, Валентино Самофалова за корисну роботу та подану інформацію для наших колег.

Дякуємо адміністрації Нерубайського академічного ліцею №1 за гостинний прийом та організацію проведеного заходу.

Педагогічні колективи Дачненської, Усатівської та Нерубайської сільської ради ми разом йдемо до ПЕРЕМОГИ!