ДЕБЮТ РК "НЕРУБАЙСЬКЕ" НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З РЕГБІ у наймолодшій віковій категорії - U-11 (ч.2.)

Дата: 06.11.2023 19:43

22 жовтня 2023 року дитячо - юнацька команда з регбі відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради дебютувала на змаганнях чемпіонату України з регбі з результатом 4 місце серед 9 найкращих команд країни 🎉🎉🎉.

Юні спортсмени громади були максимально близькими до медалей, але поступились більш досвідченим командам. Вихованці Олександра Цисса перемогли у своїй групі майбутнього віцечемпіона України – хмельницький «Буревісник-ДЮСШ №1» (15:10) та розгромили КДЮСШ «Переможець»-РК «Хартс»-ДЮСШ-12-«Політехнік» із Києва (40:0). Таким чином, наші спортсмени виграли свою групу та вийшли до півфіналу, де знову зустрілися… із «Буревісником». На жаль, цього разу команда з Хмельницького виявилася сильнішою – 10:5. В боротьбі за «бронзу» команда Нерубайської громади програла господарям поля – ДЮСШ №2 «Станиславів» – 5:20. Отже, підсумкове місце нашої команди - четверте.

Керівники команди та спортсмени дякують всім, хто приймав участь в організації поїздки на чемпіонат України: Нерубайському сільському голові Олегу Мишаглі, начальнику управління ОКМСТ Лілії Гапоненко та спеціалістам бухгалтерського та господарського відділу.

Особливу подяку висловлюємо нашим неймовірним батькам - найпотужнішій команді вболівальників 😉👍за моральну підтримку, організації дозвілля, чудові умови проживання та харчування.

З повагою начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк.