МОЛОДІЖНА РАДА

Дата: 06.11.2023 19:53

27 жовтня 2023 року відбулися установчі збори в яких прийняли участь кандидати до Молодіжної ради при Нерубайській сільській раді, представники ініціативної групи та Нерубайській сільській голова Олег Мишаглі . Всього 22 особи ( віком від 14 до 35 років) подали документи і за підсумками голосування всі без виключення стали членами Молодіжної ради.

Вітаємо молодь громади з утворенням власного представницького органу та бажаємо позитивного досвіду, цікавих проектів і високої мотивації в досягненні цілей та вирішенні завдань 😉✌️

З повагою начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.