ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДЗЮДО

Дата: 06.11.2023 19:56

28 жовтня 2023 року в спортивній залі Нерубайського будинку культури відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради провів спільне тренування секцій самбо та дзюдо. В цей день на спортивних килимах відпрацьовувались прийоми дуже інтелегентного та поважного виду боротьби - дзюдо. Саме цей вид спорту рекомендується дітям від 7 років ( низький рівень травматизму ).

Вітаємо всіх прихильників дзюдо зі святом! 🎉🎉🎉Спортсменам бажаємо славетних перемог, а тренерам - обдарованих вихованців 🩵💛

Дякуємо керівникам секцій Фоменкову Федору Миколайовичу та Юрий Черненький за організацію чудового спортивного заходу.

З повагою начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк