НОВИНИ ЧЕМПІОНАТУ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД АМАТОРСЬКИХ КОМАНД ПІД ЕГІДОЮ БРФФ (СЕЗОН 2023)

Дата: 06.11.2023 19:59

⚽⚽ В суботу, 28 жовтня 2023 року відбулась заключна гра "Збірної Нерубайської громади" з ФК "Хаджибей" в Чемпіонаті Одеського району під егідою БРФФ. З рахунком 1:5 перемогли суперники нашої команди. Гол в ворота команди Усатівської громади забив Чебан Віталій ⚽👏 В загальному підсумку футболісти Нерубайської громади здобули 7 місце серед 12 команд.

Відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради вітає футболістів громади з хорошим результатом та щиро дякує за самовідданість, завзятість та наполегливість. Ми завжди пишаємось вами! 🩵💛

Підготовку спортсменів до змагань проводить головний тренер команди - Ігор Васильович Зизак та тренер вратарів -Ткачук Сергій Анатолійович ( волонтер в спорті).

Фото: Гурська Ірина Ирина Гурская 📸

З повагою начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.