Проєкт порядку денного 29 позачергової сесії восьмого скликання , яка відбудеться 10.11.2023 року в сесійній залі сільської ради

Дата: 08.11.2023 14:59

Порядок денний (ПРОЄКТ)  позачергової сесії  восьмого скликання  Нерубайської сільської ради від 10 листопада 2023 року, яка відбудеться о 16  год. в сесійній залі Нерубайської сільської ради

1

Про внесення змін до Програми з енергозбереження(підвищення енергоефективності), сприяння підготовці об’єктів до опалювального сезону Нерубайської сільської територіальної громади на 2023 – 2024 роки

Доповідач:начальник відділу централізованого господарського забезпечення управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Ольга РОЗДОРОЖНА

2

Про внесення змін до штатного розпису Нерубайського сільського будинку культури

Доповідач:начальник відділу культури та туризму Олена ДІДУР

3

Про виключення закладу дошкільної освіти «Ромашка» з переліку місць розміщення та організації тимчасового проживання, харчування та утримання внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії

Доповідач:  начальник  відділу  соціального захисту населення Управління соціального захисту та охорони здоров'я сільської ради Нерубайської сільської ради  Ірина  ДІДОРА

4

Про внесення змін у комплексну Програму підтримки військовослужбовців, мобілізованих для проходження військової служби на особливий період дії військового стану, учасників операцій об’єднаних сил, членам їх сімей та добровольців на 2023-2025 роки

Доповідач:  начальник  відділу  соціального захисту населення Управління соціального захисту та охорони здоров'я сільської ради Нерубайської сільської ради Ірина  ДІДОРА.

5

Про внесення змін до рішення №501-VIII від 06 жовтня 2023 року «Про погодження реструктуризації заборгованості ВУЖКГ ст. Усатово Нерубайської сільської ради «_Нерубайська сільська рада» за договорами реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з НАК «Нафтогаз України»

Доповідач: директор  ВУЖКГ ст. Усатово Олександр МАЛИШЕНКО.

6

Про  внесення змін до Програми «Розвитку фізичної культури та спорту на території Нерубайської сільської ради на 2023-2025 роки», затвердженої рішенням Нерубайської сільської ради № 415-VIII від 20.04.2023 року.

Доповідач:начальник відділу молоді та спорту Управління освіти, культури.молоді,спорту та туризму Олена ВІВСЮК

7

Про затвердження актів приймання-передач матеріальних цінностей з балансу Відділу з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради.

Доповідач: начальник відділу з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради Дімітрашко О.В.

8

Про надання згоди  на розробку  містобудівної документації “Детальний  план території для будівництва автозаправного комплексу на земельній ділянці площею 0.606 га (кадастровий номер 5121084200:01:002:0727), що перебувають у власності ТОВ “АЙЛЕНС” (КОД  ЄДРПОУ 428040063)  за адресою  Одеська область, Одеський район, Нерубайська сільська рада, масив 27, діл.№304.

Співдоповідач:головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Нерубайської сільської ради Добрєва М.М.

9

Про надання згоди на розробку  містобудівної документації - “Детальний план території щодо розміщення обєкту реакреційного призначення — кемпінгу на земельних ділянках площею 0.1579 га з кадастровими номерами: 51211085 400:01:001:1266;

51211085 400:01:001: 0968; які розташовані  на території  Нерубайської сільської ради Одеського  району Одеської області

10

Про внесення змін до рішення Нерубайської сільської ради від
06 жовтня 2023 року №487-VIII «Про затвердження Програми надання фінансової підтримки для матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса) на 2023 рік»