МОЛОДІЖНА РАДА

Дата: 16.11.2023 11:04

#молодіжнарадаНерубайськоїгромади

МОЛОДІЖНА РАДА

12 листопада 2023 року відбулось 2 засідання Молодіжної ради Нерубайської громади. Зустріч почалась з невеличкої екскурсії селом, знайомством з Холоднобалківська сільська бібліотека , а потім продовжилась робочим засіданням. Щодо основних питань, які розглядались Молодіжною радою :1) створення офіційної сторінки; 2) затвердження логотипу, офіційного бланку та концепції брендування в цілому; 3) презентація Молодіжної ради в соціальних мережах та залучення молоді до спільної діяльності; 4) обговорення проектів та пропозицій робочих групп. Нагадаємо, що члени молодіжної ради на минулому засіданні утворили 4 робочі групи: 1) з питань освіти, науки та патріотичного виховання; 2) з соціальних питань та екології; 3) з питань культури, спорту та туризму; 4) з питань комунікації, проектного менеджменту та ЗМІ.

Бажаємо Молодіжній раді Нерубайської громади втілення всіх мрій та досягнення поставлених цілей!

Олеся Рожнатова дякуємо за партнерство та гостинність😉✌️

З повагою начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена ВІВСЮК