BetterMe та Міністерство економіки України у межах ініціативи “Ти як?” запустили Програму для підвищення продуктивності українців

Дата: 04.12.2023 14:59

Всі українські роботодавці та їхні працівники зможуть отримати безплатний доступ до додатків BetterMe: Mental Health та Health Coaching. У додатках доступні швидкі та ефективні тренування в офісі та навчальна програма профілактики вигорання, розроблена психологами з України та США. Крім того, користувачі матимуть доступ до усього контенту, доступного у застосунках: тренування, медитації та челенджі.

Для безкоштовного приєднання до Програми підвищення продуктивності на роботі українському роботодавцю потрібно:
• Заповнити анкету на сайті BetterMe for Business за посиланням;
• За запитом команди BetterMe надати корпоративний поштовий
домен компанії (або список емейлів співробітників) для надання доступу до Програми;
Після цього упродовж 3 робочих днів BetterMe повідомить про створення безкоштовного доступу співробітникам компанії до застосунків BetterMe, що буде доступний 12 місяців.

Детальна інформація про ініціативу:
c521f37e0eb2&title=BettermeTaMinekonomikiU

Ініціатива реалізовується BetterMe спільно з Міністерством економіки України, в рамках Всеукраїнської
програми ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативою Олени Зеленської.