Дата: 15.12.2023 16:23

МОЛОДІЖНА РАДА НЕРУБАЙСЬКОЇ ГРОМАДИ СПІЛЬНО З ХОЛОДНОБАЛКІВСЬКОЮ СІЛЬСЬКОЮ БІБЛІОТЕКОЮ ЗАПУСКАЄ ВІРУС ДОБРА ☃️🌲☃️🌲☃️🌲☃️

Ми знаємо, що цей рік був непростий для кожного з нас. Ми зробили багато кроків до нашої омріяної перемоги, багато працювали, навчались та читали. Для багатьох з нас, бібліотека стала теплим родинним колом, де можна знайти цікаву книгу, випити чай з печивом, відвідати крутезний майстер-клас або просто поспілкуватись. Тож, пропонуємо тобі прийняти участь в таємному обміні подарунками до Різдва.

Умови участі :

Прийняти участь може кожен. Для цього необхідно заповнити анкету⬇️ https://docs.google.com/.../1zR61vOtv0rbKOefJB7jbpr1.../edit

надавши відповіді на всі питання, щоб трохи допомогти тому, хто обирає тобі подарунок. Анкету можна буде заповнити до 19 грудня. А з 19 по 20 грудня, ти отримаєш на свій месенджер підтверження в участі та анкету свого підопічного. з 21 по 24 грудня бажано встигнути принести подарунок до бібліоткеки. Будь ласка, запакуй його так, щоб ніхто не побачив що в середені, а зверху зроби помітку з ім'ям та прізвищем того, хто має отримати подарунок. Якщо бажаєш, в середину можеш покласти листівку та вказати від кого подарунок. Отримати свій подарунок ти зможеш після 25 лютого до кінця місяця.

Залишилися питання? Пишіть нам Олеся Рожнатова ; Сухачьова Ганна ( nrb.molod@gmail.com)