ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Дата: 21.12.2023 10:18

17 грудня 2023 року відбулося чергове засідання Молодіжна Рада Нерубайської ОТГ . На цій зустрічі було завершено планування заходів і робочих планів на 2024 рік та обговорені проблемні питання щодо реалізації ініціатив МР, які започатковані в грудні 2023 року.

Велику увагу члени МР приділили проекту створення молодіжного простору в громаді, який став би центром реалізації більшості ідей та ініціатив, а також питанням активної підтримки людей з інвалідністю та проведенню благодійних заходів та молодіжних форумів.

Сподіваємось, що новий рік стане для всіх нас мирним, успішним та принесе багато позитивних змін 😉✌️🇺🇦

З повагою начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк