З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 22.01.2024 17:19

Наша єдність – наша зброя!🇺🇦

Сьогодні, 105 років тому, всі українські землі обʼєдналися в єдиній державі! Це особливий день духовної консолідації всіх громадян, їх згуртованості заради соборності, що є невіддільною складовою від суверенітету й реальної незалежності народу, фундаментом побудови демократичної держави та запорукою виживання й існування нації.

Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, боремося з окупантами, створюємо знакове і важливе, адже ціль у нас спільна: незалежна, демократична і соборна Україна. Єднаймося!

Вірю в нас і в нашу Україну! Разом ми сила, разом ми непереможні! Зичу всім МИРУ ТА НАЙСКОРІШОЇ ПЕРЕМОГИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦
ГЕРОЯМ СЛАВА!🇺🇦

Нерубайський сільський голова                                               О.Г. МИШАГЛІ