Дата: 29.01.2024 11:18

Оголошення про процедуру проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення містобудівної документації: «Детальний план території будівництва автозаправного комплексу на земельній ділянці площею 0,6060 га, (кадастровий номер 5121084200:01:002:0727), що перебувають у власності ТОВ «АЙЛЕНС» (код ЄДРПОУ 428040063) за адресою: Одеська область, Одеський район, Нерубайська сільська рада, масив 27, діл №304

Розробник:    ТОВ    «МІСТОБУДІВЕЛЬНИК»,    сертифікат    серія     АА № 003738.

Підстави розроблення: рішення сесії Нерубайської сільської ради №511-VІI від 10 листопада 2023 року.

Ознайомитись з текстовими та графічними матеріалами проекту детального плану територій можливо в приміщенні Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області за адресою: Україна, 67661, Одеська область, Одеський район, с. Нерубайське, площа Партизан, 4 або на офіційному сайті Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області (https://nerubayska-gromada.gov.ua/).

Пропозиції  (зауваження) до проекту містобудівної документації можуть подаватися в письмовій формі та/або в усній формі під час громадських слухань.

Письмові пропозиції подаються за адресою: Україна, 67661, Одеська область, Одеський район, с. Нерубайське, площа Партизан, 4, або на електронну адресу (https://nerubayska-gromada.gov.ua/).

Усні пропозиції подаються безпосередньо під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань.

Строк завершення розгляду пропозицій: 12.02.2023 року.

Громадські слухання будуть проведені у формі презентації проекту містобудівної документації із звітом про стратегічну екологічну оцінку.

Презентація детального плану території будівництва автозаправного комплексу на земельній ділянці площею 0,6060 га, (кадастровий номер 5121084200:01:002:0727), що перебувають у власності ТОВ «АЙЛЕНС» (код ЄДРПОУ 428040063) за адресою: Одеська область, Одеський район, Нерубайська сільська рада, масив 27, діл №304 відбудеться 13.02.2024 початок  о  12.00 годині за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Нерубайське, вул. Педагогічна, 21 (приміщення актового залу Нерубайського академічного ліцею №1).