Дата: 29.01.2024 11:23

Про підсумки проведення етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна-Україна!"

З грудня 2023 року по січень 2024 року відбувся обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна‑Україна!".

За підсумками обласного Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна-Україна!" 692 роботи авторів визнано переможцями із них 94 це роботи учнів закладів загальної середньої освіти Нерубайської сільської ради в наступних номінаціях:

У номінації "Пейзаж": І місце з Нерубайського академічного ліцею №1 – 1 учень та Нерубайського академічного ліцею №2 – 6 учнів, ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 10 учнів, з Великобалківської гімназії один учень посів ІІ місце.

У номінації "Натюрморт" переможцями стали учні Нерубайського академічного ліцею №2: І місце – один учень, ІІ місце – 6 учнів, ІІІ місце – 6 учнів.

У номінації "Жанрове фото" переможцями стали учні Нерубайського академічного ліцею №2: І місце – 1 учень, ІІ місце –  учень, ІІІ місце – 5 учнів.

У номінації "Пам'ятники архітектури": Нерубайський академічний ліцей №1: І місце – 1 учень, ІІ місце – 1 учень, ІІІ місце – 1 учень; Нерубайський академічний ліцей №2: І місце – 1 учень, ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 7 учнів; Холоднобалківський академічний ліцей №3: ІІ місце – 1 учень.

У номінації "Живий світ": Нерубайський академічний ліцей №1: І місце - 1 учень; Нерубайський академічний ліцей №2: І місце – 5 учнів, ІІ місце – 8 учнів, ІІІ місце – 6 учнів; Великобалківська гімназія: ІІ місце – 1 учень.

У номінації "Експериментальне фото" переможцями стали учні Нерубайського академічного ліцею №2: ІІ місце – 1 учень, ІІІ місце  – 2 учня.

У номінації "Репортаж портрет" переможцями стали учні Нерубайського академічного ліцею №2: І місце – 3 учня, ІІ місце – 4 учня, ІІІ місце – 3 учня.

Грамотами нагороджено 2 учня Нерубайського академічного ліцею №2 та 6 учнів Великобалківської гімназії.

Дякуємо учасникам конкурсу та педагогічним працівникам закладів освіти за участь та організацію конкурсу.

Шана та повага батькам за підтримку дітей.

Шановні учні нашої громади, маємо надію на те, що бажання приймати участь у різноманітних конкурсах з кожним днем у вас буде тільки зростати.