Вітаємо переможницю Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя країна - Україна!" ученицю Нерубайського академічного ліцею №2 КРЮЧЕНКО АНАСТАСІЮ

Дата: 01.02.2024 11:47

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів "Моя країна - Україна!" ученицю Нерубайського академічного ліцею №2 КРЮЧЕНКО АНАСТАСІЮ. Робота під назвою "Маленький друг" посіла І місце у номінації "Живий світ (фото тварин та рослин)".

Пошук та розкриття нових юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, розвитку пізнавальної та творчої діяльності дітей, формування екологічної культури - саме за такими критеріями працюють заклади загальної середньої освіти Нерубайської сільської ради.

Чим більше талановитої молоді у громаді, тим потужнішою вона стає.

Саме такими дитячими успіхами ми разом йдемо до перемоги.