Нерубайська громада
Одеська область, Одеський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 08.02.2024 10:57
Кількість переглядів: 70

Додаток 3
до Порядку передачі документації
для надання висновку з оцінки впливу
на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля

_____________________________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

 

___________2023111711317___________

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

1. Планована діяльність

Планована діяльність – нове будівництво складу вантажів відкритого зберігання, адміністративно-побутових приміщень модульного типу з контейнерним майданчиком та залізничною колією ТОВ «Глобал Оушен Лінк» за адресою: земельна ділянка №1, масив 1, Нерубайська сільська рада, Одеський район, Одеська область

 

Основні технологічні рішення

Нове будівництво складу вантажів відкритого зберігання, адміністративно-побутових приміщень модульного типу з контейнерним майданчиком та залізничною колією ТОВ «Глобал Оушен Лінк» за адресою: земельна ділянка №1, масив 1, Нерубайська сільська рада, Одеський район, Одеська область

Передбачається будівництво під'їзної колії ТОВ «Глобал Оушен Лінк» для обслуговування перевезень і перевалки вантажів з залізничного транспорту на автотранспорт.

Під’їзна колія ТОВ «Глобал Оушен Лінк» призначається для прийому з зовнішньої мережі вантажних поїздів.

Колійний розвиток, будівлі та споруди, розміщені на генплані виходячи з геометричних розмірів ділянки, необхідності виконання протипожежних і санітарних розривів і з урахуванням їх функціонального призначення і технологічних зв'язків між ними.

 

2. Суб’єкт господарювання

Товариство з обмеженою відповідальністю  «Глобал Оушен Лінк»,

код згідно ЄДРПОУ 36554180

 (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті)

65005, м. Одеса, вул. Середня, будинок 83-А Бізнес центр «Престиж», оф.  404,

місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця  (поштовий індекс, адреса, контактний номер телефону)

 

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації

(зазначити найменування органу,

поштова адреса: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, ecolog@od.gov.ua, тел. (048) 728-34-58; контактна особа – Шевченко Наталія Ігорівна – начальник відділу оцінки впливу на довкілля, земельних ресурсів, біоресурсів та заповідної справи Управління охорони та раціонального використання природних ресурсів Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації

місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

 

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Відповідно до законодавства, рішеннями про провадження планованої діяльності буде висновок з оцінки впливу на довкілля, що видається Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації та інші документи дозвільного характеру

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

У період воєнного стану в Україні громадські слухання проводяться у режимі відеоконференції, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення.

Громадські слухання (перші) відбудуться: 06.03.2024 р. 1200год. в режимі відеоконференції з використанням платформи Webex.

Посилання для підключення:

https://meet90.webex.com/meet90/j.php?MTID=mfea17082213b268c9cd51fe5fbf1feea

Номер наради: 2553 946 4576

Пароль: 5q7Xc9RASTG

Приєднатися за допомогою відеосистеми:

Набираєте 25539464576@meet90.webex.com

Також можна набрати 173.243.2.68 та ввести код доступу.

Пароль наради для відеосистеми: 57792972

 

Громадські слухання (другі) відбудуться: не заплановано.

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності:

Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації, 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, тел. +38(048) 728-35-05, +38(048) 728-34-58, E-mail: ecolog@od.gov.ua.

Контактна особа: начальник відділу оцінки впливу на довкілля, земельних ресурсів, біоресурсів та заповідної справи управління охорони та раціонального використання природних ресурсів Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації - Шевченко Наталія Ігорівна

(найменування уповноваженого органу, поштова адреса, електронна адреса, номер телефону та контактна особа)

 

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до  якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Департамент екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації, 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, тел. +38(048) 728-35-05, +38(048) 728-34-58, E-mail: ecolog@odessa.gov.ua.

Контактна особа: начальник відділу оцінки впливу на довкілля, земельних ресурсів, біоресурсів та заповідної справи управління охорони та раціонального використання природних ресурсів Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації - Шевченко Наталія Ігорівна

(найменування уповноваженого органу, поштова адреса, електронна адреса, номер телефону та контактна особа)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності із додатками, повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

 

 

 

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

З понеділка по п’ятницю 06.02.2024 в робочий час у приміщеннях:

Нерубайської сільської ради Одеський район Одеська область., що знаходиться за адресою: с. Нерубайське, пл. Партизан, буд. 4

ТОВ «Глобал Оушен Лінк», 65005, м. Одеса, вул. Середня, будинок 83-А Бізнес центр «Престиж», оф.  404,

 (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень