ЧЕМПІОНАТ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОКСУ

Дата: 12.02.2024 11:24

З 07 по 10 лютого 2024 року спортсмени секції з боксу відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Офіційна сторінка Нерубайської сільської територіальної громади приймали участь в масштабному Чемпіонаті Одеської області серед юніорів 2008-2009 р.н. на честь вшанування

памʼяті заслуженого тренера України, Сергія Антонова.

На змаганнях нашу громаду представляли три боксера - Микита Свинарчук, Іван Резніченко та Єва Скурчанська ( перше відповідальне змагання), тож у підсумку маємо наступні результати:

- друге місце посіла Єва Скурчанська ( 💐🥈 перспективна спортсменка ),

- треті місця вибороли Микита Свинарчук та Іван Резніченко ( 🎉🥉на жаль, спортсмени не встигли відновитись після хвороби).

Вітаємо родини наших призерів та дякуємо за підготовку спортсменів до змагань інструктору з фізичної культури Віктору Сергійовичу Смирнову.

Також висловлюємо слова вдячності за співпрацю та дружню підтримку головному тренеру збірної Одеської області з боксу Володимиру Осипчуку.

P.S. Єва Скурчанська ( представниця Нерубайської громади) на фото в синьому костюмі)

З повагою начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк