З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ "ЛІТАЮЧИЙ М'ЯЧ"!

Дата: 12.02.2024 11:25

До відзначення Всесвітнього дня волейболу відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Офіційна сторінка Нерубайської сільської територіальної громади 10 лютого 2024 року провів відкритий турнір "Крилатий м'яч -2024". В змаганнях приймали участь 6 команд: "Хаджибейські мрії" ( дівчата), "Нерубайські козачата", команда ЗСУ (18+) "Нерубайське" (18+) і дві команди с.Холодна Балка - "Олди Олда Олди" ( 18+) та команда Холоднобалківського ліцею "Наші Живчики". Головний суддя змагань - Попов Борис Семенович.

За підсумками турніру маємо наступні результати:

- 🥇перше місце виборола команда "Олди Олда Олди" ( с.Холодна Балка);

- 🥈 друге місце здобула команда "Наші Живчики" ( с.Холодна Балка);

- 🥉третє місце посіла команда "Нерубайські козачата" ( с.Нерубайське).

Дякуємо адміністрації Нерубайського ліцею 2 ( директор закладу Шестун В. В.) за можливість користуватись спортивною залою та дружній команді організаторів заходу, а саме : інструкторам відділу молоді та спорту Ковалю Василю та Попову Борису Семеновичу, вчителю фізичної культури Холоднобалківського ліцею Олегу Пітелю та незамінній помічниці Galina Danilova.

Це були цікаві, динамічні та напружені ігри з неймовірно потужними учасниками 😉✌️Дякуємо всім за чудову і дружню атмосферу на турнірі.🎉🎉

Низький уклін ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ за можливість займатись спортом і жити в незалежній Державі! 🇺🇦 🇺🇦

З повагою начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк