ВОЛОДИМИР ПЕРЕДІСТОВ - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З БОКСУ СЕРЕД УЧНІВ! ВІТАЄМО НЕРУБАЙСЬКУ ГРОМАДУ!

Дата: 12.03.2024 14:51

Сьогодні, 09 березня 2024 року відбулись фінальні бої Чемпіонату України серед учнів з боксу в м.Біла Церква. Блискучу перемогу здобув учень 7 - го класу Нерубайського академічного ліцею 1 Передістов Володимир 🥇🏆, який тренується в секції громади під керівництвом Смірнова Віктора Сергійовича 🎉.

Відділ молоді та спорту вітає родину Чемпіона , всю боксерську спільноту та вдячний Віктору Сергійовичу за високопрофесійну підготовку спортсмена!

З повагою начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк