Громадський рух «Всі разом!» презентує макети для білбордів та сітілайтів «Захищати сім’ю в Україні!», які можна розміщувати на зовнішніх рекламних носіях у містах України.

Дата: 14.03.2024 14:50

Метою організаторів є творення суспільної традиції міцних і щасливих родин. Адже наша спільна мета — побудова країни, де сім’ї і сімейні цінності є ключовим пріоритетом суспільної традиції і державної політики.

Такий вид соціальної реклами спрямований також на те, щоб підкреслити значну роль українських військовослужбовців, які сьогодні зі зброєю боронять українські родини.

Ми разом стаємо творцями сильної і успішної української держави з міцними сім’ями, відповідальними батьками та щасливими дітьми.

Детальніше за посиланням: https://vsirazom.ua/news/ruh-vsi-razom-prezentuye-makety-bordiv-i-sitilajtiv-zahyshhaty-simyu-v-ukrayini-zavantazhujte-makety?fbclid=IwAR0xT1c4pMpEmhtYL2_2c0q0P_V1J2vbMcD6SjUZrqlt9M0cOkFTiZt4AN0