Дата: 25.03.2024 11:43

🟦 До 26 лютого – Дня спротиву окупації Криму реалізовано інформаційну кампанію “Спротив триває” командою Представництва спільно з

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки обласних військових адміністрацій та КМДА.

🔹 В населених пунктах по всій Україні з’явилися сітілайти, білборди та плакати, щоб привернути увагу громадськості до історій тих, хто демонстрував спротив окупантам у 2014 році та продовжує це робити сьогодні, хто не зрікся своїх цінностей, не боявся говорити правду.

🔹 Загалом по всій Україні було розміщено 123 сітілайти, 193 білборди та понад 6 тисяч плакатів з військовослужбовцями з Криму та кримськими політв’язнями.

🔹 У 8 областях поряд з Державним Прапором було урочисто піднято Прапор кримськотатарського народу.

🔹 2 області провели акцію “Листи до вільного Криму”, щоб підтримати кримських політв’язнів, яких незаконно ув’язнили окупанти.

🔹 Близько 10 виставок кримських митців та просто на кримську тематику представлено в культурних закладах.

🔹 Близько 45 книжкових виставок розміщено в бібліотеках по всій України, де представили як книги кримських авторів, так і важливі тексти про історію, культуру та період окупації кримського півострова.

🔹 Понад 20 художніх та документальних фільмів на кримську тематику показали всім охочим.

🔹 Понад 100 лекцій, тематичних та просвітницьких заходів презентовано у вищих навчальних закладів в кожній області.

🔹 Понад 1000 виховних годин та бесід проведено для дітей та молоді в загальноосвітніх закладах України. Загалом, кожна область провела низку офлайн та онлайн заходів з метою інформування населення про спротив громадян україни російській окупації в Криму як в 2014 році, так і сьогодні.

📌 Більше щодо проведення заходів до 26 лютого можна прочитати за посиланням http://surl.li/rpfta