ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ НЕРУБАЙСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 01.04.2024 16:47

В суботу, 30 березня відбувся спільний захід Молодіжна Рада Нерубайської ОТГ та Холоднобалківська сільська бібліотека до відзначення Міжнародного дня дитячої книги. Героїнею творчої зустрічі стала Христина Цисс, яка є ілюстраторкою дитячої книги про улюблену іграшку маленької дівчинки Софі - зайчика "Папа-сіка". Авторкою книги є ще одна талановита дівчина з с.Нерубайське - Анна Кузнєцофф . Вже 8 років Анна мешкає в США і ця книга була надрукована в Нью-Йорку. На жаль, за сімейними обставинами, авторка твору не змогла поспілкуватись з учасниками зустрічі, тож вся увага була спрямована на Христину - талановиту художницю та дизайнерку сценічних костюмів. Петриківський розпис, малюнки вугіллям, акриловою фарбою, маслом та аквареллю викликали неабиякий інтерес у відвідувачів заходу, тож завідувачка бібліотеки Олеся Рожнатова запропонувала залишити картини ще на кілька тижнів, щоб мешканці та гості с.Холодна Балка мали змогу вшанувати талант молодої художниці.

Сподіваємось, що такі зустрічі стануть підтримкою та мотивацією для всіх, хто мріє реалізувати себе в творчості. 💛🩵

З повагою - начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк