Початок набору у Школу Молодіжної ради!

Дата: 04.04.2024 14:47

До уваги представників/ць молоді Нерубайської громади!
Ми раді оголосити про початок набору у Школу Молодіжної ради. Шукаємо талановитих, мотивованих та активних молодих людей, які бажають брати участь у прийнятті рішень, організації заходів та розвитку молодіжної політики нашої громади.

Учасниками/-цями Школи Молодіжної ради можуть бути молоді жінки та чоловіки, які мешкають на території Нерубайської громади, віком від 14 до 35 років:

•        представники/-ці учнівської молоді;
•        представники/-ці інститутів громадянського суспільства;
•        інші представники/-ці молоді відповідної громади (зокрема, представники чинної Молодіжної ради, ВПО).
Не може бути обраним/ою учасником/цею Школи Молодіжної ради:

- чинний(а) місцевий(ва) депутат(ка) цієї громади;

- особа, старша за 35 років.

Школа Молодіжної ради передбачає 4 навчальні одноденні модулі, що проводяться один раз на місяць на території Нерубайської громади:

1. Завдання та форми роботи молодіжної ради, її роль в реалізації молодіжної політики (7 квітня 2024 року)

2. Методи залучення громадян до прийняття рішень, практики демократії участі (травень 2024 року)

3. Комунікація з місцевою владою та жителями громади (червень 2024 року)

4. Брейнстормінг (липень 2024 року)

Дата та місце проведення кожного модулю будуть повідомлені відібраним учасникам/цям Школи Молодіжної ради додатково.

Кінцевий термін для заповнення анкети: 6 квітня 2024 року.

Для участі в конкурсі, будь ласка, заповніть гугл форму за посиланням  - https://forms.gle/iDgYF2oa768EuFhJA

Якщо у вас є будь-які запитання, звертайтеся до  Дмитрія Проніна (0500320961)

___

Проєкт «Активна молодь – сильна громада» здійснюється Громадською організацією «Центр політичних студій» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.