РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ "АКТИВНА МОЛОДЬ - СИЛЬНА ГРОМАДА"/ ШКОЛА МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Дата: 08.04.2024 15:56

В неділю, 7 квітня 2024 року відбувся перший тренінг Школи Молодіжної ради в рамках проекту "Активна молодь - сильна громада". Мета тренінгу: ознайомити учасників із структурою та принципами роботи Молодіжної ради, її завданнями та роллю в реалізації молодіжної політики на місцевому та національному рівнях.

Серед учасників навчання - члени Молодіжної ради Нерубайської громади, учнівська молодь закладів освіти та молоді активісти.

🎓🎓🎓 ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ:

Модуль 1: Роль молоді у громаді

Кава-пауза

Модуль 2: Завдання Молодіжної ради

Обідня перерва

Модуль 3: Форми роботи Молодіжної ради

Кава-пауза

Модуль 4: Симуляційна гра

📝 ЩО РОБИЛИ НА ТРЕНІНГУ?

- Обговорили роль та цілі Молодіжної ради в контексті молодіжної політики;

- Визначили основні форми та методи роботи Молодіжної ради;

- Обговорили механізми впливу Молодіжної ради на розробку та реалізацію молодіжної політики;

- Отримали практичні навички планування та організації заходів, спрямованих на залучення молоді до активного громадського життя.

🩵💛 ДЯКУЄМО чудовому експерту та спікеру тренінгу Дмитру Проніну за теплу, комфортну атмосферу, позитивні емоції, нові знання, смачні частування та знайомство з Марсом ( песик - який вижив після руйнування будинку в м.Нова Каховка під час мерзотних обстрілів російською федерацією. Рятувальники змогли дістати Марса з - під завалів, але на жаль, господар песика загинув, тож Марс - талісман незламності та втілення надзвичайної вірності, який наразі супроводжує Дмитра 😉✌️)

Захід проходив в приміщенні Великобалківський сільський клуб дякуємо адміністрації закладу за гостинність 👍👍

З повагою - начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуБільше фото за посиланням https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=755156983418806&id=100067735335266&rdid=X6hyd9g8jZ7hR9xV