Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги ІІІ районний етап. ВОЛЕЙБОЛ (ЮНАКИ)

Дата: 08.04.2024 17:05

Найкращі гравці у волейбол - НАШІ учні Нерубайського академічного ліцею №1.

Дякуємо учителю фізичної культури Квасевичу М.В. за підготовку дітей до змагань,за душевну шкільну атмосферу. Слова вдячності- учителю історії Квасевич О.І. за підтримку та організацію учнів команди. Дякую водію шкільного автобуса, з яким дорога була веселою та незабутньою. І особлива вдячність адміністрації та педагогічному колективу Нерубайського академічного ліцею №1, ваша праця- це наші виховані діти,які є показником та рейтингом у подібних змаганнях та конкурсах.

Батьки - ви найкращі!

Вітаємо з перемогою ( І місце) і бажаємо завжди сміливо і гордо рухатися тільки вперед, долаючи усі перешкоди на шляху до перемоги!