Дата: 08.04.2024 17:08

Вітаємо футбольні команди "ЛИМАН" Нерубайської територіальної громади з ПЕРЕМОГОЮ! ВИ НАЙКРАЩІ!

За результатами другого етапу змагань осінньої відкритої першості «Біляївської футбольної ліги» серед юнацьких команд у вікових групах: 2009-2010 р.н., 2011-2012 н.р., 2013-2014 н.р. в «Gold League» та «Sil`ver League» на підтримку Збройних Сил України футбольні команди "ЛИМАН" Нерубайської територіальної громади прийняли участь у змаганнях першості "Біляївської футбольної ліги" та здобули ПЕРЕМОГУ.

Майже 7 місяців проходили змагання. І ось результат спільної роботи тренерів та учасників змагань.

ДВА ПЕРШИХ МІСЦЯ отримали команди старшої та середньої вікової категорії. Учні закладів загальної середньої освіти Нерубайської територіальної громади показали найкращі результати!

Саме завдяки нашим справжнім, професіональним тренерам футбольної команди "ЛИМАН" Демченку В.В. та Ємець С.С. футбольні команди отримали перемогу.

Тож працюємо і здобуваємо перемогу у наступних змаганнях.