Виставка робіт переможців ІІ етапу конкурсу шкільного малюнку "Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я"

Дата: 22.04.2024 13:00

У Нерубайському академічному ліцеї №1 з 12 по 15 квітня 2024 року відбулася виставка робіт переможців ІІ етапу конкурсу шкільного малюнку "Ніхто не вірить у нашу перемогу так, як я". З метою підтримки ментального здоров'я маленьких мешканців Одеської області, за ініціативою голови Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера організовано та проведено конкурс шкільного малюнку з промовистою назвою, взятої з цитати, яка прозвучала з вуст Президента України Володимира Зеленського в інтерв'ю журналу "TIME": "Ніхто не вірить у нашу перемогу так, я". 40 найгарніших малюнків, витворів художнього мистецтва мандрують у громади Одеської області.

Творчий захід став важливим проявом свідомих маленьких українців, які навчаються в умовах випробувань для нашої країни.

Віримо у ПЕРЕМОГУ!