Підсумки обласного етапу конкурсу Міжнародного еколого-валеологічної спрямованості на тему "Квітка буття"

Дата: 22.04.2024 13:01

Про підсумки обласного етапу конкурсу Міжнародного еколого-валеологічної спрямованості на тему "Квітка буття".

У номінації "Природні об'єкти "Квітка буття" очима дітей" нагороджена дипломом І ступеня учениця Нерубайського академічного ліцею №1 КОЗЛОВА АВГУСТИНА, керівник Рудоманенко Галина Василівна.

Дипломами ІІ ступеня нагороджені:

Учень Нерубайського академічного ліцею №1 МЕЛЬНИК МАТВІЙ, керівник Урсатій Катерина Ігорівна;

Учениця Нерубайського академічного ліцею №1 ШИНКАР СОФІЯ, керівник Іванова Інна Вікторівна.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:

Вихованці гуртка "Декоративно-прикладне мистецтво" Великобалківської гімназії, керівник Іпатова Ірина Григорівна;

Учениця Холоднобалківського академічного ліцею №3 ПИНЗАР ТЕТЯНА, керівник Степнікова Наталя Іванівна.

У номінації "Екологічна сумка з мотивами природних об'єктів" нагороджена дипломом І ступеня учениця Нерубайського академічного ліцею №1 ШПЕКА АЛІСА, керівник Дундук Людмила Григорівна.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена учениця Нерубайського академічного ліцею №1 ГЕРМАН ЄВА, керівник Долібожко Ольга Іллівна.

У номінації "Один день з життя природи" - відео-блог нагороджений дипломом І ступеня учень Нерубайського академічного ліцею №1 САРЖЕНЮК ГЛІБ, керівник Маймескул Марія Михайлівна.

Дипломом ІІ ступеня нагороджений учень Нерубайського академічного ліцею №1 ТИНІН ВЛАДИСЛАВ, керівник Левінцова Тетяна Володимирівна.

Дипломами ІІІ ступеня нагороджені учні Нерубайського академічного ліцею №1 КЛИМЕНКО АЛЬОНА, керівник Дундук Людмила Григорівна та ЛЕЛЕКА ПАВЛО, керівник Маймескул Марія Михайлівна.

Грамотами учасників обласного етапу Міжнародного еколого-валеогічного конкурсу "Квітка буття" нагороджені:

Учениця Нерубайського академічного ліцею №2 САФОНОВА МАРІЯ, керівник Швець Валентина Володимирівна;

Вихованці гуртка "Декоративно-прикладне мистецтво" Великобалківської гімназії, керівник Іпатова Ірина Григорівна.

Робота учениці Нерубайського академічного ліцею №1 КОЗЛОВОЇ АВГУСТИНИ направлена до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти та науки м. Київ для участі у Всеукраїнському етапі еколого-валеогічного конкурсу "Квітка буття. Керівнику Рудоманенко Галині Василівні оголошена Подяка Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання за підготовку учасниці.

Вітаємо наших переможців та бажаємо КОЗЛОВІЙ АВГУСТИНІ перемоги у Всеукраїнському етапі еколого-валеогічного конкурсу "Квітка буття"!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!