Всеукраїнська дитячо-юнацька гра «Сокіл» («Джура») в Нерубайській громаді в 2024 році

Дата: 22.04.2024 13:03

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") відбулася серед закладів загальної середньої освіти Нерубайської територіальної громади.

Ця захоплююча гра показала, що діти нашої громади є справжніми патріотами нашої країни.

Дякуємо усім, хто був поряд з нами, хто організовував, проводив, вболівав.

Дякуємо адміністрації та педагогічному колективу Нерубайського академічного ліцею №1 за гостинний прийом усіх причетних до гри та дієву допомогу у проведені змагань.

Дякуємо Овсюку Олександру за приготування смачної гречневої каші.

Вітаємо команду Нерубайського академічного ліцею №2,яка здобула І місце та вийшла у районний етап.

Вітаємо команди Холоднобалківського академічного ліцею №3 (ІІ місце) та Нерубайського академічного ліцею №1 (ІІІ місце).

Патріотизм наших дітей наближає нас до ПЕРЕМОГИ.

Віримо у перемогу та ЗСУ!