ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ " ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

Дата: 30.04.2024 19:37

26 квітня 2024 року по всій території Нерубайської громади проходила щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля" до якої долучились також спортсмени громади. Юні волейболісти, футболісти та інша активна молодь займались благоустроєм спортивного майданчика на вул.Хаджибейській, 111-А. Роботи продовжились і 27 і 28 квітня бо металевих конструкцій, лавок і інших елементів благоустрою на майданчику досить багато.

Відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради дякує Ігорю Зизаку та всім учасникам акції за активність і проведення відповідних робіт 😉✌️

З повагою - начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк.