ФЕСТИВАЛЬ З РЕГБІ ВІДБУВСЯ!

Дата: 30.04.2024 19:46

28 квітня 2024 року в м.Одеса, на полях "Академії спорту", відбувся фестиваль з регбі під егідою Одеської обласної федерації з регбі. Нарешті погодні умови дозволили провести спаринги дитячо-юнацьких, ветеранських та жіночих команд з регбі і навіть затяжна повітряна тривога не зіпсувала настрій відчайдушних спортсменів.

Нерубайську громаду на фестивалі представляли дві дитячо-юнацькі команди під керівництвом майстра спорту України з регбі Олександра Цисса 🏉👍

Нагадуємо, що всі команди завзято готуються до Чемпіонату України і працюють над покращенням майстерності.

26 травня 2024 року планується перший відбірковий етап за результатами якого команди будуть змагатися за відповідні місця на всеукраїнських змаганнях .

З повагою - начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк.