Рекомендований порядок денний засідання виконавчого комітету Нерубайської сільської ради 16 травня 2024 року, який відбудеться о 16.00 год. в залі засідань Нерубайської сільської ради

Дата: 15.05.2024 17:05

№ пп

ЗМІСТ

1.

Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини

Доповідач: Зібровська Ніна Леонідівна - начальник Служби у справах дітей Нерубайської сільської ради

1.

Про затвердження проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт дорожнього покриття від вул. Степова №2К до провулку Комарова №2А с. Нерубайське Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. (Видатки з благоустрою населених пунктів)”

Доповідач: Дімітрашко Олена Володимирівна -  начальник Відділу з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів

1.

Про затвердження проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Вознесенська, від №2-Б до №21, с. Нерубайське Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. (Видатки з благоустрою населених пунктів)”

1.

Про затвердження проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Південна, від вул. Садова до вул. Південна №20, с. Холодна Балка Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. (Видатки з благоустрою населених пунктів)”

1.

Про затвердження проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт дорожнього покриття від вул. Затишна №21 до вул. Троїцька №53А, селище Усатове Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. (Видатки з благоустрою населених пунктів)”

1.

Про затвердження проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Педагогічна між будинками №11,  №13, №17, № 17а, б, в, г №19 в с. Нерубайське Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. (Видатки з благоустрою населених пунктів)”

1.

Про затвердження проектно-кошторисної документації “Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Сухий від вул. Балківська до вул. Прилиманська с. Холодна Балка Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. (Видатки з благоустрою населених пунктів)”

1.

Про закупівлю Відділом з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів послуг: “Поточний ремонт дорожнього покриття на розі вул. Педагогічна та вул. М.Бадаєва с. Нерубайське Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. (Видатки з благоустрою населених пунктів)”

1.

Про закупівлю Відділом з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів послуг: “Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Ново-Нерубайська с. Нерубайське Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. (Видатки з благоустрою населених пунктів)”

1.

Про закупівлю Відділом з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів послуг: “Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Ярова  с. Велика Балка Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області. (Видатки з благоустрою населених пунктів)”

1.

Про закупівлю Відділом з майнових відносин, розвитку та експлуатації, житлово-комунального господарства Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області: «Утримання в належному стані зовнішніх мереж електропостачання – поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Прилиманська, вул. Балтівська, вул. Клубна, вул. Польова, пров. Водопровідний у с. Холодна Балка Одеського району Одеської області»

Доповідач: Негай Світлана Павлівна -  в.о. начальника Відділу з майнових відносин, розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Нерубайської сільської ради

1.

Про здійснення закупівлі Відділом з майнових відносин, розвитку та експлуатації  ЖКГ Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області послуг з виготовлення та монтажу захисного навісу

1.

Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Нерубайської сільської територіальної громади "Про надання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна, що розміщується за адресою: Одеська область, Одеський район, с. Нерубайське, «Хаджибей-1», човноспоживчий кооператив, будинок 6, за заявою №ЗВ-01.04.2024-94925 Забігайло К.В. "

Доповідач: Бучак Олена Василівна -  завідувачка сектору юридичного забезпечення Відділу з майнових відносин, розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Нерубайської сільської ради

1.

Про розгляд листа Директора ВУЖКГ ст. Усатово щодо надання гр. Угрику О.С. дозволу на відключення від систем централізованого опалення

Доповідач: Малишенко Олександр Віталійович – директор ВУЖКГ ст. Усатово

1.

Про розгляд заяви гр.. Пічугіна Дмитра Олександровича про присвоєння адреси земельній ділянці та садовому будинку

Доповідач: Байдак Валентин Володимирович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради

1.

Про розгляд заяви гр.гр. Рєзвушкіна Євгена Миколайовича та Семененко Олени Володимирівни про присвоєння адреси земельній ділянці та садовому будинку

1.

Про розгляд заяви гр.. Кожухар Світлани Іванівни про присвоєння адреси земельній ділянці (кадастровий номер земельної ділянки 5121085400:02:001:0717)

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету сільської ради                                         Валентин БАЙДАК