ТУРНІР НЕРУБАЙСЬКОЇ ГРОМАДИ З ДЗЮДО🎉🏆

Дата: 20.05.2024 16:46

18 травня 2024 року відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради провів турнір з дзюдо серед вихованців спортивних секцій с.Нерубайське та с.Холодна Балка. Всього прийняло участь 38 спортсменів. За підсумками змагань всі учасники були нагороджені медалями та статуетками.

Головний суддя змагань - Фоменков Федір Миколайович; суддя змагань - Черненький Юрій Іванович; дебютували в якості суддів:

Сокол Олександр та Хоменко Артем.✌️

Щиро дякуємо родинам наших спортсменів за неймовірну підтримку 🩵💛

З повагою - начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк.

Більше фото за посиланням https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=780753847525786&id=100067735335266&rdid=dWSA5wbE2k0rPabk