ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ МОЛОДІ ГРОМАДИ

Дата: 24.05.2024 15:51

25 травня відбудеться Молодіжний конгрес «Українська ідентичність та її промоція у світі» 🇺🇦

У рамках конгресу, який відбудеться онлайн та в офлайн-форматі, представники молодіжних організацій, закладів вищої освіти, державного сектору, бізнесу, окреслять складові української ідентичності.

Зокрема, основні положення української ідентичності експерти з’ясують у рамках панельних дискусій:

🔹 Визначення української ідентичності
🔸 Цифровізація у формуванні міжнародного образу України
🔹 Українська ідентичність: як залучити молодь до її промоції як в Україні, так і за кордоном. Практичні кроки

🔗 Реєстрація для участі в онлайн-форматі доступна за посиланням та відкрита до 24 травня включно: https://cutt.ly/EettfZgh

ℹ️ Молодіжний конгрес «Українська ідентичність та її промоція у світі» організовано Молодіжна Рада при МЗС України    за сприяння Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Міністерство молоді та спорту України, Міністерство культури та інформаційної політики України, БФ "МХП-Громаді", ГО “Інститут культури України”, ГО Українська асоціація студентів - UAS, ГО Українська Асоціація Молодіжних Рад та за підтримки проєкту UNDP в Україні «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» і фінансування Уряду Японії.