Порядок денний (ПРОЄКТ) позачергової сесії восьмого скликання Нерубайської сільської ради від 31 травня 2024 року, яка відбудеться о 16 год. в сесійній залі Нерубайської сільської ради

Дата: 24.05.2024 15:57

Порядок денний (ПРОЄКТ) позачергової сесії восьмого скликання  Нерубайської сільської ради від 31 травня 2024 року, яка відбудеться о 16 год. в сесійній залі Нерубайської сільської ради

1

Про визнання повноважень депутата Скракленка Олександра В'ячеславовича

Доповідач:голова Нерубайської сільської територіальної виборчої комісії Бутенко М.Г.

2

Про внесення змін та доповнень до рішення Нерубайської сільської ради від 17 лютого 2021 року № 61-VIIІ «Про затвердження Положення помічника -консультанта депутата Нерубайської сільської ради VІІІ скликання, опису посвідчення помічника-консультанта депутата Нерубайської сільської ради VІІІ скликання та форми журналу реєстрації помічників-консультантів  депутатів Нерубайської сільської ради»

Доповідач: керуючий справами (секретар виконавчого комітету) Байдак В.В

3

Про внесення змін до Програми з енергозбереження(підвищення енергоефективності), сприяння підготовці об’єктів до опалювального сезону Нерубайської сільської територіальної громади на 2023 – 2024 роки

Доповідач: головний спеціаліст відділу господарського забезпечення  управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Ірина ГОРДІЄНКО

4

Про затвердження містобудівної документації – «Детальний план території для будівництва автозаправного комплексу на земельній ділянці площею 0,606 га (кадастровий номер 5121084200:01:002:0727), що перебувають у власності ТОВ «АЙЛЕНС» (код ЄДРПОУ 428040063) за адресою: Одеська область, Одеський район, Нерубайська сільська рада, масив 27, діл. № 304»

Доповідач::начальник відділу з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради Дімітрашко О.В.

5

Про надання дозволу на розробку містобудівної документації-«Детальний план території для розміщення автозаправної станції на земельній ділянці з кадастровим номером 5121084200:04:001:0657, розташованого за адресою: Одеська область, Одеський район, селище Усатове, вул. Тіниста, земельна ділянка 20-Г»

Доповідач:начальник відділу з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради Дімітрашко О.В.

6

Про внесення змін до рішення Нерубайської сільської ради від 10 листопада 2023 року №512-VІІІ “Про надання згоди на розроблення детального плану території”

7

Про затвердження Положення  та створення комісії з питань найменування та перейменування    вулиць,  провулків, площ, парків скверів та інших об’єктів топоніміки на території Нерубайської сільської територіальної громади Одеського району Одеської області

8

Про затвердження найменування та перейменування  вулиць, провулків на території Нерубайської сільської територіальної громади Одеського району Одеської області

9

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування загальною площею 0.8881га Управлінню освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області (44038714) для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти ( заклад дошкільної освіти ясла-садок «Сонечко») та передачу Управлінню освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області (44038714) земельної ділянки площею 0,0.8881 га, в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (заклад дошкільної освіти ясла-садок «Сонечко») за адресою: Одеська область Одеський район с. Холодна Балка вул. Центральна, 31-А.

10

Про надання дозволу  ТОВ  “ВАЛЕРІЯ 3» (45001123) на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  площею 0,1400 га в довгострокову оренду терміном 49 років для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу за адресою: Одеська область Одеський район Нерубайська сільська рада, автодорога Київ-Одеса,459 км

11

Про проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок  в межах Нерубайської сільської територіальної громади

12

13

14

Про затвердження Програми «Соціальний автобус» на території Нерубайської сільської територіальної громади на 2024-2029 роки

Доповідач: керуючий справами (секретар виконавчого комітету) Байдак В.В

15

Про безоплатне прийняття до комунальної власності Нерубайської сільської територіальної громади майна (дарунку) від Міжнародної організації з міграції (МОМ), організації системи ООН

Доповідач:керуючий справами (секретар виконавчого комітету) Байдак В.В

16

Про затвердження Програми взаємодії із Одеською районною державною (військовою) адміністрацією та сприяння її діяльності на 2024 рік

Доповідач:керуючий справами (секретар виконавчого комітету) Байдак В.В

17

Про затвердження актів приймання-передач матеріальних цінностей з балансу Відділу з питань економічного розвитку, інвестицій, розвитку інфраструктури, земельних відносин, екології та природних ресурсів Нерубайської сільської ради.

18

Про надання згоди   розробку  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд ( присадибні ділянки), на території Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області

19

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).ведення індивідуального садівництва