РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ "Таборовий сезон історично-просвітницьких заходів "XX століття -100 років боротьби за волю - 2024"

Дата: 07.06.2024 15:22

Захід проводиться під патронатом Міністерства молоді та спорту України та за ініціативою ГО «Захист прав молоді та релігійних громад»

Метою заходу є формування свідомого патріота Української держави, набуття молодим поколінням національної свідомості, активної громадянської позиції, високих моральних цінностей, готовності до захисту України та виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів.

Під час заходу молодь отримує навички в таких дисциплінах:

-топографія та орієнтування на місцевості;

-індивідуальна тактична підготовка;

-безпілотні літальні апарати;

-тактична медицина;

-відпрацювання елементів бою за допомогою пейнтболного обладнання.

🐌🐌🐌

Зазначений захід проводиться на безоплатній основі.

Учасники забезпечуються харчуванням, питною водою, проживанням в

наметах. Неповнолітні особи долучаються до заходу на підставі дозволу одного із батьків (бланк додається).

Реєстрація учасників заходу триває до 10.06.2024 за посиланням:

Контактні особи: Онищук Віталій,

тел.:+38(068)8201724;

Железняк Юлія, тел.: +38(095)3875944.

Обери наметовий табір, на який ти хочеш зареєструватися ⬇️

Увага! Реєстрація на табір 14-16 червня ЗАВЕРШЕНА!

Реєстрація на наступні табори триває⬇️

03-06 липня. Наметовий табір «Теренова гра Директорія ім. Героїв Української революції 1917-1921 років». Київська обл.

08-14 липня. Наметовий табір «ІДЕЯ І ЧИН імені Українських армій ХХ століття». Київська обл.

15-18 серпня. Наметовий табір «Теренова гра імені отаманів Холодного Яру». Черкаська область. Холодний Яр.

20-22 вересня. Наметовий табір «Теренова гра Криївка УПА-2024 - Повстанський рейд імені похідних груп». Київська обл.

🪁🪁🪁

Додаткова інформація: табори на 3 дні рекомендуються учасникам від 13 до 16 років; табори на 6 днів будуть цікаві для осіб віком від 16+ років. Є можливість сформувати групи (до 10 осіб).