📣📣📣Спеціалізований тренінг «Молодіжна робота, інформована про травму» в рамках програми «Молодіжний працівник»📣📣📣

Дата: 14.06.2024 19:00

З метою посилення компетентностей молодіжних працівників і працівниць впроваджувати освітні та просвітницькі заходи в контексті молодіжної роботи, інформованої про травму, Міністерством молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з управлінням національнопатріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, 24-26 червня 2024 року в місті Житомирі буде проведено спеціалізований тренінг «Молодіжна робота, інформована про травму» в рамках програми «Молодіжний працівник».

Для участі необхідно до 16 червня 2024 року зареєструватися за посиланням:https://docs.google.com/.../1FAIpQLSe.../viewform

Критерії відбору учасників та учасниць: вік від 18 років; молодіжні працівники та працівниці, які працюють безпосередньо з молодими людьми; особи, які поєднують роботу з молоддю з адміністративно-організаційною діяльністю у сфері молодіжної політики; свідоцтво про проходження навчання базового рівня Програми «Молодіжний працівник»; обґрунтована мотивація до участі у тренінгу.

За результатами навчання випускники тренінгу отримають знання, уміння, навички та компетентності щодо: організації молодіжної роботи в контексті прав людини з огляду на інформованість про травму; особливостей організації та проведення освітніх та просвітницьких заходів з молодими людьми з урахуванням підходу, інформованого про травму.