УВАГА! НОВИЙ СПОРТИВНИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ ДІВЧАТ 7-12 РОКІВ НЕРУБАЙСЬКОЇ ГРОМАДИ📢

Дата: 26.06.2024 15:53

Сьогодні, 25 червня 2024 року стартує спільний проєкт Нерубайської сільської ради, відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради і Жіночого Футбольного Клубу "СІСТЕРС" ( м.Одеса; Президент клубу Олександр Андросов), який присвячений дівчатам громади.

Ми всі звикли до чоловічого футболу і до того, що більша частина хлопчиків обирають саме цей вид спорту, але завжди знаходились дівчата, які із заздрістю спостерігали за грою команд, а найрішучі - просилися дозволити вийти з хлопцями на поле. Сьогодні ми готові запропонувати приєднатися до формування жіночих команд і реалізувати себе саме в жіночому футболі. Спільними зусиллями громади та ЖФК "СІСТЕРС" створені умови для безкоштовних і якісних тренувань дівчат, тож запрошуємо всіх охочих до запису на заняття.

+38 (063)854 63 68 Демченко Дмитро В'ячеславович; вік дівчат: від 7 до 12 років; тренування відбуваються на спортивному майданчику за адресою: с.Нерубайське, вул.Хаджибейська 111-А ( полігон, НАТІ). Команда обов'язково приймає участь у змаганнях на стадіоні "Чорноморець" і у всіх заходах ЖСК "СІСТЕРС". Кращі футболістки увійдуть до складу жіночої збірної Одеської області та жіночої Збірної України ⚽⚽⚽

Меморандум про співпрацю підписано Нерубайським сільським головою Олегом Мишаглі та Директором клубу Бурка Сергієм. 🤝🎉

Дякуємо всім за підтримку розвитку жіночого футболу в Україні! Дякуємо за нові можливості для дітей громади !

З повагою - начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк .