УВАГА! НОВИЙ СПОРТИВНИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ ДІТЕЙ 5-12 РОКІВ 🥋🥋

Дата: 02.07.2024 19:50

З липня 2024 року відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради спільно зі спортивним клубом традиційного карате "Окамі-до" відкриває набір для хлопчиків та дівчат Нерубайської громади віком від 5 до 12 років.

Заняття рівня " Початківець" є безкоштовними і будуть проводитися в приміщенні Нерубайського академічного ліцею ( вул. Педагогічна ) 2-3 рази на тиждень; група до 20 осіб ( планується 2 вікові групи).

Тренер: Олександр Голуб тел.095 003 0988 ( запис відкрито)

СПОРТИВНИЙ КЛУБ ТРАДИЦІЙНОГО

КАРАТЕ «OKAMI-DO» керівник Вероніка Грабован додатково забезпечує участь юних каратистів в змаганнях міського, регіонального, всеукраїнського і міжнародного рівнів; атестацію на пояси з визнанням дипломів всесвітніми організаціями; семінари та щорічні літні збори в Карпатах.

Запрошуємо приєднатися до великої родини спортсменів громади і вийти на "шлях вовка" 😉✌️

З повагою - начальник відділу молоді та спорту Олена Вівсюк.