РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ "АКТИВНА МОЛОДЬ - СИЛЬНА ГРОМАДА"/ ШКОЛА МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ( Сесія - брейншторм - 4 модуль)

Дата: 02.07.2024 19:50

В неділю, 30 червня 2024 року відбувся четвертий тренінг Школи Молодіжної ради в рамках проекту "Активна молодь - сильна громада" що реалізується Центр Політичних Студій за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні .

Мета тренінгу: навчити учасників досліджувати потреби молоді у громаді, аналізувати ситуацію та причини негативних явищ, а також генерувати ідеї, які будуть служити розв'язанню проблеми.

Серед учасників навчання: члени Молодіжна Рада Нерубайської ОТГ , учнівська молодь закладів освіти та молоді активісти, представник органу місцевого самоврядування.

🎓🎓🎓 ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ:

Модуль 1: Жіноче лідерство сприяє розвитку гендерної рівності.

Кава-пауза

Модуль 2: Проведення опитування у громаді

Обідня перерва

Модуль 3: Дослідження потреб молоді

Кава-пауза

Модуль 4: Пошук ідей

📝 ЩО РОБИЛИ НА ТРЕНІНГУ?

- Провели дослідження потреб молоді ;

- Проаналізували результати дослідження;

- Виявили ключові проблеми;

- Згенерували варіанти розв'язання проблем через вирішення їх силами молоді.

Ця сесія була підсумковою і всі учасники навчання отримали відповідні СЕРТИФІКАТИ. Але реалізація проєкту на цьому не завершується і попереду ще кілька цікавих заходів.

🩵💛 ДЯКУЄМО ведучому тренінгу Дмитру Проніну за нові знання, тепле та щире спілкування, підтримку та потужну мотивацію🤝Знаємо, що вже на цьому тижні Дмитро приєднається до лав ЗСУ тож від щирого серця хочемо побажати нашому товаришу сил, терпіння та вірних побратимів.Чекаємо на повернення 🇺🇦🇺🇦

Захід проходив в приміщенні Великобалківський сільський клуб дякуємо адміністрації закладу за гостинність 👍👍

З повагою - начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуБільше фото за посиланням: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=807253378209166&id=100067735335266&rdid=kEQIfitJmEp9FY8f