ДИТЯЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ З МІНІФУТБОЛУ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ ⚽ 🇺🇦 ⚽🇺🇦

Дата: 23.07.2024 23:03

В суботу, 20 липня 2024 року відділ молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради провів фестиваль з мініфутболу серед дитячих команд Нерубайської громади.

Участь в святкових футбольних іграх приймали: ФК "Лиман" ( керівник Ємець Сергій), ФК "Флагман" ( керівник Демченко Дмитро), ФК "Холодна Балка" ( Черненький Юрій), ФК"СІСТЕРС" ( керівник Демченко Дмитро). Головний суддя змагань Цисс Олександр; суддя змагань Зизак Ігор.

Спеціальними кубками відзначено кращих гравців команд :🏆🏆🏆🏆

- Кербаль Сергій ( ФК "Холодна Балка")

- Трусов Артем ( ФК "Лиман")

- Горишок Рувим (ФК "Флагман")