МОЛОДЬ НЕРУБАЙСЬКОЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧАЛА УЧАСТЬ В Youth Council Jamboree ( Карпати. День 1)

Дата: 27.07.2024 00:05

30 громад-учасниць проєкту "Активна молодь - сильна громада", який реалізує команда Центр Політичних Студій за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні - зустрілись 24 липня 2024 року в Карпатах, щоб продовжити вивчати молодіжну політику, обговорити спільні проблеми та шляхи їх вирішення, встановити міцні дружні зв'язки для спільного розвитку.

В перший День молодь презентувала свої Молодіжні ради та знайомила учасників заходу з історією та особливостями громад. Наша молодь розповідала про символіку Нерубайської громади, історію Катакомб, спортивні досягнення та єдину в Європі підземну арт-галерею 😉✌️Це була змістовна та потужна визитівка, дякуємо всім хлопцям і дівчатам, які приймали участь в її створенні.

До команди Нерубайської громади увійшли:

Андрій Васюк ( заступник голови МР), Юлія Павловська ( членкиня МР ); Олександра Сергеєва; Ніколь Сергеєва. 🩵💛

Пишаємось молоддю громади!

З повагою - начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк