СПОРТСМЕНИ НЕРУБАЙСЬКОЇ ГРОМАДИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ТРАДИЦІЙНОГО КАРАТЕ🥋🌍🥋

Дата: 22.10.2024 18:31

Відразу 17 спортсменів найбільшого спортивного клубу Нерубайської громади "Окамі-до" увійшли до національної збірної команди України з традиційного карате,

і представлятимуть нашу країну на чемпіонаті світу в м. Камбрільс (Іспанія) з 19 по 31 жовтня 2024 року. Вперше в історії громади на змаганнях світового рівня спортсмени вийдуть з написом на формі: "Нерубайська громада"🎉🎉🎉Це дійсно хвилююча і виняткова подія, тож Нерубайська сільська рада підтримала юних спортсменів і голова громади Олег Мишаглі вручив 14 жовтня 2024 року комплекти спортивної форми учасникам чемпіонату. Сподіваємось, що для наших каратистів це не просто спортивний одяг ,а своєрідний оберіг на вдачу та перемогу 😉✌️Неймовірно пишаємось талановитою молоддю та дітьми громади! Хвилюємось і вболіваємо за кожного!

Дякуємо за партнерство потужному тренеру і керівнику СК "Окамі-до" Вероніці Вероніка Грабован та за підтримку розвитку спорту громади депутату Нерубайської сільської ради Андрію Печеному.

З повагою - начальник відділу молоді та спорту Управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Олена Вівсюк

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуБільше фото за посиланням: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=877075437893626&id=100067735335266&rdid=LSGBKV0OEqsFJX73