Новини Нерубайської сільської ради

17 Червня, 2021 р., 15:22
Увага амброзія запам'ятайте!
14 Червня, 2021 р., 11:20
З 11 по 13 червня в с.Сергіївка команда спортсменів Нерубайської СТГ взяла участь у фінальних змаганнях спортивних ігор Одещини серед 18 команд інших громад з 8 видів спорту (армрестлінгу, волейболу (чоловічий та жіночий), гирьового спорту, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, перетягуванні линви та змагання серед спортивних сімей (дартс та естафета)).
07 Червня, 2021 р., 12:38
03 червня 2021 року О.Г.Мишаглі взяв участь у засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. На порядку денному питання щодо: -  обрання керівного складу Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України; -  щодо неналежного фінансування районних рад для здійснення ними повноважень, визначених Конституцією України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»; -  про передачу професійно-технічних училищ у комунальну власність; -  про підготовку до опалювального сезону; -  про забезпечення енергоефективності; -  про реформування системи архітектурно-будівельного контролю; -  та ін.